Akcja „Zajawka” – tydzień drugi i trzeci

Koufuku Graffiti - 02 - Large 34

Każdy tydzień miał być osobno, ale tak się jakoś złożyło, że wyszła mała kumulacja ;) Pierwsze trzy tygodnie nowego sezonu już za nami, co oznacza, że kolejna edycja zajawkowania z blogiem tanukowym dobiegła z mojej strony końca. Kolejna tura wiosną – upatrzyłam już sobie nawet trzy dotychczas zapowiedziane serie, o których prawo do zajawkowania będę walczyła jak lwica ;) Ale, ale… do wiosny niestety jeszcze daleko, więc skupmy się na tym, co mamy na ekranach na dzień dzisiejszy – zapraszam do dzielenia się wrażeniami na temat Tokyo Ghoul √A, Koufuku Graffiti oraz Saekano…

Tokyo Ghoul √A odcinek 2, odcinek 3

Koufuku Graffitiodcinek 2, odcinek 3

Saekano odcinek 1, odcinek 2

2 responses to “Akcja „Zajawka” – tydzień drugi i trzeci

 1. W „Tokyo Ghoul √A” nieco doceniam to, że mogę zobaczyć znanych mi z mangi bohaterów w kolorze i w ruchu, choć to dość marne pocieszenie. Mimo to jakoś wytrwam do końca. ;)
  Poza tym chyba jednak zdecyduję się na „Saekano”, z Twoich opisów wyłania się całkiem ciekawe anime. :>

  • Ja też planuję wytrwać do końca, choćby po to, by zobaczyć, na ile zakończenie anime będzie różne od zakończenia mangi – w sumie za odbydwa odpowiada ta sama osoba, więc to ciekawa opcja zobaczyć, jak różnie finał może być przedstawiony ;)
   Aczkolwiek to oglądanie postaci w kolorze i ruchu… Widziałaś już czwarty odcinek? :D Wszystkie te walki były tak zubożale przedstawione – a już walka Kanekiego z tym dziwnym typem, którego ponoć przyszedł uwolnić… To było tak bardzo złe – w porównaniu z pierwszą serią, druga naprawdę jest kiepsko zrobiona. I niestety wróciła cenzura…

   Do Saekano zachęcam :) Pierwszy odcinek (właściwie prequel) może odstraszać, ale później jest już tylko lepiej. To pewnie zasługa bohaterek – trzy, które dotychczas poznaliśmy, to naprawdę bardzo ciekawe wariacje na temat bohaterek wszystkich klasycznych szkolnych komedii romantycznych ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s